Axel Larsson skåp

609285

AXEL LARSSON, skåp, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, 1950-tal, mahogny, fronten med fyra dörrar, bakom dörrarna hyllor samt en med lådor, etikettmärkt Bodafors, höjd 156, 118 x 43 cm, nycklar medföljer

Något blekt, bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Axel Larsson skåp

Budhistorik (8 bud)
4598952
5 000
4598951
4597619
4597608
1 600
4597570

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.