Båtmodell 1900-tal

609284

BÅTMODELL, 1900-tal, valbåt från Azorerna, 4 åror samt låda medföljer, höjd ca 49, bredd 65 cm

Mindre slitage

Nautica/Technica

Makadamgatan 11, Helsingborg

Båtmodell 1900-tal

Budhistorik (13 bud)
4603510
900
4603367
850
4603507
4603367
750
4603502
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.