Bordslampa

609274

BORDSLAMPA, Art Deco-stil, 1900-talets första hälft, fot i lackerad metall, stomme i mässing och teak, skärm i emaljerad metall, höjd ca 41 cm

Detta föremål ingår i tema-auktionen "Light Up the Dark"

Nätanslutningen bytt, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor, Tema

Hylla 5

Bordslampa

Budhistorik (23 bud)
4597846
3 800
4597841
3 600
4597839
3 400
4597836
3 200
4597831

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.