Birger Ljungquist oljemålning

609258

BIRGER LJUNGQUIST (1894-1965): Interiör från ateljé, signerad och daterad Birger Ljungquist 1962, olja på pannå, ca 64x80 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Birger Ljungquist oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4596364
900
4596212
850
4595550
4594145
600
4594143

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.