Bordslampa Art Deco-stil

609257

BORDSLAMPA, Art Deco-stil, 1950-tal, Hillebrand, Tyskland, stomme i mässing, domformad skärm, höjd ca 45 cm

Detta föremål ingår i tema-auktionen "Light Up the Dark"

Bruksslitage, smärre repor och bucklor förekommer, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor, Tema

Hylla 5

Bordslampa Art Deco-stil

Budhistorik (14 bud)
4598484
4598490
3 800
4598484
3 600
4598474
3 400
4598467
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.