Bordslampa

609253

BORDSLAMPA, empirestil, 1900-talets andra hälft, höj-och sänkbar, två lamphållare,målad plåt, höjd ca 51, största vidd 40 cm

Funktionen garanteras ej, slitage

Belysning, Taklampor

Hylla 5

Bordslampa

Budhistorik (4 bud)

4598612
450
4596799
4590515
4582242

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.