Sifon England

609237

SPARKLETS MAKER, sifon, 1900-talets första hälft, England, vitmetall och glas, märkt Sparklets Makers London Made in England, höjd ca 34 cm

Bruksslitage

Diverse

Monter 1

Sifon England

Budhistorik (8 bud)
4599836
650
4599835
600
4599825
550
4594503
500
4596818
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.