Carl Hallström oljemålning

609230

CARL HALLSTRÖM (1850-1929): Insjölandskap, signerad C. Hallström, olja på duk, ca 88x133 cm

Duklagning, smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Carl Hallström oljemålning

Budhistorik (11 bud)
4599764
850
4599665
4599763
750
4599665
700
4599593
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.