Kunglig Dansk Musselmalet tallrikar

609225

ROYAL COPENHAGEN, "Musselmalet", helblond, tallrikar, 10 st, numrerade 1085, stämplade undertill, diameter 23 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Monter 12

Budhistorik (24 bud)
4600124
4 800
4599798
4 600
4581725
4 400
4585744
4 400
4581725
4 200

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.