Ilon Wikland litografi

609219

ILON WIKLAND (född 1930): Flicka i fönster, signerad Ilon Wikland, HC-upplaga, färglitografi, ca 50x36 cm

Ej examinerad ur ramen

Fack 5

Ilon Wikland litografi

Budhistorik (21 bud)
4599814
3 600
4599811
3 400
4599813
3 200
4599811
4597440
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.