John Malm stochkolmsmotiv

609209

JOHN MALM (1900-1968): Stockholmsmotiv med vy mot Gustav Adolfs Torg, signerad J. Malm, olja på duk, ca 31x42 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Rum 4

John Malm stochkolmsmotiv

Budhistorik

2019-01-28 kl 16:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.