Skåp i betsat ek

609207

SKÅP, 1900-talets första hälft, betsat ek, enligt uppgifter Danmark, övre delen med 1 dörrpar och bakomliggande hyllplan, nedre delen med 8 lådor samt utdragbar skiva, höjd ca 163, 96x48 cm

Slitage, märken, repor, några förlust av trä vid kanten av lådor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Skåp i betsat ek

Budhistorik (9 bud)
4600312
4600311
950
4600310
900
4600309
850
4600307

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.