Dagbädd

609206

DAGBÄDD, 1900-talets mitt, teak och bok, höjd ca 32, 182x70 cm, madrass medföljer

Bruksslitage, märken, repor, 1 gummiband saknas

Möbler, Övriga möbler

Rum 11

Dagbädd

Budhistorik (9 bud)
4599536
2 800
4599534
2 600
4599513
2 400
4599532
2 400
4599513

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.