Ernst Norlind oljemålning

609201

ERNST NORLIND (1877-1951): "Storkar", signerad E. N. E. Norlind, olja på duk, ca 100x109 cm

Smärre reva/färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Ernst Norlind oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4596120
1 600
4592124
4592123
4590659
700
4579369
500

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.