Ljuslyktor design H-A Jakobsson Light upp the dark

609196

HANS-AGNE JAKOBSSON, ljuslyktor, 2 st., modell L 102/32, mässing och bärnstensfärgat glas, 1900-talets andra hälft, etikettmärkta, höjd ca 34 cm

Bruksspår, märken, repor

Belysning, Bordslampor, Design, Tema

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (5 bud)
4598304
500
4598238
450
4596239
4598237
4596239

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.