Herman Österlund Arild

609194

HERMAN ÖSTERLUND (1873-1964): "Kapellet, Arild", signerad H. Österlund, olja på duk, ca 58x66 cm

Tavelvagn 2

Herman Österlund Arild

Budhistorik (32 bud)
4598479
6 200
4598513
6 000
4598479
5 800
4598497
5 600
4598479
5 400

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.