Albert Krüger oljemålning

609193

ALBERT KRÜGER (1885-1965): "Helgeå i vinterskud", signerad och daterad Albert Krüger, 1927, olja på duk, ca 47x60 cm

Tavelvagn 2

Albert Krüger oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4587818
2019-01-23 20:59:40

2019-01-27 kl 18:42
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.