Byrå rokokostil

609178

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, rokokostil, fem lådor, med intarsiadekor, draghantag i mässing, höjd ca 92 87x37 cm

Smärre slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Byrå rokokostil

Budhistorik (7 bud)
4600386
1 400
4600339
1 300
4598764
4591852
4583643

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.