Sekretär 1900-tal

609170

SEKRETÄR, rokokostil, 1900-talets mitt, fanérad i bl.s valnöt och mahogny, beslag i patinerad mässing, låda i sargen, skrivklaff med bakomliggande fack- samt lådinredning, höjd 105, 83x49 cm, nyckel finns

Smärre fanerbortfall och slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel hämtas i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Sekretär 1900-tal

Budhistorik (6 bud)
4600292
4600251
4600020
4599377
750
4591411
700

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.