Walter Walhlroos oljemålning

609142

KARL WALTER WAHLROOS (Finland, 1901-1986), Sommarlandskap med sjö, monogramsignerad W.W samt. signerad och daterad Walter Wahlroos 1944 á tergo, olje på duk uppfodrad på pannå, ca 22x27 cm

Walter Walhlroos oljemålning

Budhistorik

2019-01-26 kl 20:50
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.