Jean Pougny gouache och akvarell

609130

JEAN POUGNY (Frankrike, 1892-1956): Flickor som hoppar rep, stämpelsignerad Pougny, gouache och akvarell, 24,6x16,8 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (8 bud)
4604151
5 200
4603284
5 000
4603283
4599264
4590744

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.