Hörnskåp, 1800-tal

609128

HÖRNSKÅP, 1800-tal, trol England, mahognyfanér, mässingsdetaljer, tvådelat, höjd ca 115+115 cm. bredd ca 102 cm

fanérskador, slitage, skador, beslag till dörr skadat

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Hörnskåp, 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

4585600
2019-01-22 22:53:03

2019-01-26 kl 15:33
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.