Byrå i gustaviansk stil

609124

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal, fransk tillverkning, marmorskiva, höjd ca 88, 88x44 cm

Nyckel saknas, fanérskador, slitage

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Byrå i gustaviansk stil

Budhistorik (3 bud)

4592479
450
4575517
4575517

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.