Bordspendyl Nyrokoko bronserad

609123

BORDSPENDYL, bronserad zink, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, dekor i form av kvinna på picknick samt attribut, höjd ca 40, längd 42 cm

Slitage, urtavla med spricka, färgbortfall

Ändringar/tillägg
Nyckel och pendel finns att avhämta i Utlämningen

Klockor/Ur

Rum 7, Hylla 9

Budhistorik (9 bud)
4594108
4591889
4591887
700
4590553
550
4590552
500

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.