Pentti Veroma oljemålning

609120

PENTTI VEROMA (Finland, 1903-1979): Hamnmotiv från Åbo, signerad P. Veroma, olja på duk, 36x45 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 2

Pentti Veroma oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4591775
500
4591774

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.