Stig Lindberg vas Gustavsberg

609106

STIG LINDBERG (1916-1982), vas, stengods, Gustavsberg, inpressad dekor av rutmönster, glaserad i brunt, signerad Stig L., höjd ca 18 cm

Krackelering

Keramik/Porslin

Stig Lindberg vas Gustavsberg

Budhistorik (20 bud)
4593624
4594379
4593624
4594377
4593624
950

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.