Peter Dahl litografi

609099

PETER DAHL (född 1934): Stolta stad - Fredmans Epistel nr. 25, 1984, signerad, provtryck, färglitografi, 43x58 cm

Tavelvagn 3

Peter Dahl litografi
Budhistorik (21 bud)
4605469
2 400
4605467
4605462
4605455
1 900
4605138
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.