Pierre Olofsson litografi

609084

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): "Intermezzo", signerad Olofsson, 30/45, ca 60x45 cm

Tavelvagn 3

Pierre Olofsson litografi
Budhistorik (25 bud)
4603980
1 700
4603970
1 600
4603948
4603958
4603948
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.