Pierre Olofsson litografi

609079

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): "Saltomortal", signerad Olofsson, 28/44, litografi, ca 60x45 cm

Tavelvagn 1

Pierre Olofsson litografi
Budhistorik (26 bud)
4603717
2 800
4603711
2 600
4603709
2 400
4603601
4603433

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.