Pottskåp Karl Johan

609068

POTTSKÅP, fanerat i mahogny, 1800-talets första hälft, Karl Johan, på svärtade kulfötter, invändigt med hyllplan, höjd 76, 37x37 cm

Slitage, ytskador, slagen lucka samt invändigt förstärkt, lösa listdelar medföljer

Ändringar/tillägg
Listdelar finns att avhämta i Utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 13

Pottskåp Karl Johan

Budhistorik (2 bud)

4575552
4575551
950

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.