Lars Jonsson akvarell

609062

LARS JONSSON (född 1952): Grönryggad häger, signerad och daterad Lars Jonsson -72, akvarell och täckvitt på papper, ca 36x36 cm

Lars Jonsson akvarell

Budhistorik (5 bud)
4602066
4602012
450
4600581
4599535
4588091

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.