Bordslampa Light up the Dark

609055

BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, stomme i mässing, grönlackerad plåttskärm, höjd ca 37 cm

Bruksslitage, skärm med färgbortfall

Belysning, Bordslampor, Tema

Rum 7, Hylla 9

Bordslampa Light up the Dark

Budhistorik (9 bud)
4597411
4595638
950
4590579
900
4593603
850
4590579

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.