Kandelabrar Light up the dark

609050

KANDELABER, ETT PAR, 1800-luvun loppu.
Marmor och förgylld och patinerad brons, höjd 47 cm.

Smärre slitage, två manschetter saknas

Belysning, Bordslampor, Tema

Södra kajen 14, Helsingfors

Kandelabrar Light up the dark

Budhistorik (13 bud)
Bud EUR
4597633
600
4597629
500
4597628
440
4594985
420
4594736

Slutpris EUR:
600
6 218 SEK, 681 USD
Utropspris EUR: