Byrå Karl Johan

609041

BYRÅ, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanerad i björk, 3 lådor, svärtade detaljer, höjd ca 86, 90x55 cm, nyckel finns

Slitage, fanerbortfall, fanerresningar, spirckor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Byrå Karl Johan

Budhistorik (25 bud)
4594912
3 200
4592566
4594910
2 800
4592566
2 600
4594908
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.