Klaffbord

609036

KLAFFBORD, omkring 1900, Karl Johan stil, pyramidmahogny, låda i sargen, höjd ca 73, 85x65 cm, vardera klaff 25 cm

Fläckar, slitage, repor

Möbler, Övriga möbler

Rum 19

Klaffbord

Budhistorik (1 bud)

4584587
2019-01-22 17:26:44

2019-01-26 kl 19:40
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.