Kazimierz Podsadecki blandteknik

609018

KAZIMIERZ PODSADECKI (1904-1970): Landskapsvy Niedzica, Polen, signerad och daterad 1969, blandteknik på pannå, ca 30,5x41 cm

Inköpt direkt av konstnären.

Fack 31

Budhistorik (5 bud)
4602445
4586079
1 400
4583592
4583591
4583589
900

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.