Karl-Erik Ekselius två karmstol

609010

KARL-ERIK EKSELIUS, karmstolar, 2 st., "Mondo", stomme av borstad aluminium, beige klädsel i läder, JOC Vetlanda, sitthöjd ca 45 cm

slitage, repor, två knappar saknas på en sits

Möbler, Fåtöljer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (2 bud)

4590924
600
4585091

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.