Sadel

609009

SADEL, 1900-tal, läder, omärkt

Slitage

Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Sadel

Budhistorik

2019-01-26 kl 13:45
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.