Anton Palmqvist Väggrelief i ek

609008

ANTON PALMQVIST (1887-1977): Figurscen, 1900-talets första hälft, signerad, skuren ek, ca 53x67 cm

I fyra delar

Konst, Skulpturer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik

2019-01-26 kl 11:27
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.