Peter Freudenthal oljemålning

609000

PETER FREUDENTHAL (född 1938): Komposition, signerad och daterad a tergo Peter Freudenthal 2014, olja på duk, ca 50x25cm

Rum 6

Peter Freudenthal oljemålning

Budhistorik (10 bud)
4604242
4602815
2 800
4604240
2 800
4602815
2 600
4588039
2 400

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.