Bijouterier

608998

BIJOUTERIER, 1900-tal, broscher, örhängen, halsband, pilgrimsmärken mm, ca 40 delar, delvis silver, litet urverk 14 k guld, medaljong med miniatyrmålning, 1945

Slitage, ur med skador och glas saknas

Guld/Smycken

Monter 6

Bijouterier

Budhistorik (22 bud)
4592312
1 700
4591292
1 600
4592311
4591292
1 400
4592310
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.