Schuco modellbilar med garage

608984

SCHUCO BILAR OCH GARAGE, 5 dlr. 1940/50-tal, bestående av bil "Kommando Anno 2000" med tillhörande garage 1500, "Schuco Examico 4001", U.S.-zone, öppen personbil urverksdriven med växelspak, Schuco "Flex 1111" U.S Zone, och Schuco "Studio 1050" grön racingbil U.S Zone, längd ca 14-15 cm

Bruksslitage, saknad del till garaget

Leksaker, Diverse

Baltzarsgatan 6, Malmö

Schuco modellbilar med garage

Budhistorik (11 bud)
4589502
2 800
4594513
2 600
4589502
2 400
4589323
4583110

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.