Oidentifierad konstnär oljemålning Ryssland

608975

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Ryssland, samtida), Lekande barn vid port, daterad 2005, olja på duk, bildmått (oramad) 40x55 cm

Fack 42

Budhistorik (20 bud)
4595241
1 700
4595238
1 600
4583962
4595236
1 400
4583962
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.