Bestick silver och nysilver

608972

MATGAFFLAR, 6 st, snäckmodell, silver, MATKNIVAR, 6 st, engelsk snäck, nysilver, gafflarna stämplade Gustaf Folcker Stockholm samt en Möllenborg, 1840-tal, längd 20,5-26 cm, silvervikt 525 g

Gafflar med vapendekor

Silver

Bestick silver och nysilver

Budhistorik (9 bud)
4594848
4593977
1 900
4594847
1 900
4593977
1 800
4594845
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.