Modellbil Schuco Radio 4012

608968

SCHUCO RADIO 4012, Tyskland 1950-tal, US-Zone, öppen personbil i rödlackerad plåt, rattstyrning, urverksdriven med två urverk varav ett driver radion, nyckel och originalkartong längd ca 15,5 cm

Smärre bruksslitage, speldosan fungerar vid inskrivningstillfället

Leksaker, Diverse

Baltzarsgatan 6, Malmö

Modellbil Schuco Radio 4012

Budhistorik (4 bud)

4576003
1 400
4580609
1 300
4576003
4576001

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.