Fåtölj Torparen design Gustav Axel Berg

608967

GUSTAV AXEL BERG, "Torparen", fåtölj, 1940-tal, stomme i formböjd björk, klädsel i naturfärgad sadelgjord, sitthöjd ca 35 cm

Slitage, klädsel ej original

Möbler, Fåtöljer, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (27 bud)
4594592
4594591
3 800
4594590
3 600
4594589
3 400
4594589
2 800

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.