Stig "Slas" Claesson färglitografi

608966

STIG "SLAS" CLAESSON (1928-2008): Stockholms Stadshus, signerad Stig Claesson, 100/100, färglitografi, bildmått ca 44x58 cm

Tavelvagn 2

Stig
Budhistorik (10 bud)
4595273
700
4595244
650
4594875
600
4594875
550
4594524
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.