Leksakashundar Steiff

608963

STEIFF HUNDAR, 3 st. 1940/50-tal, Fox Terrier i plysch med ögon i glas, två med vridbara huvuden, en på hjul med rörlig svans, rester av papperstags, tags saknas, längd ca 23-30 cm

Bruksslitage

Leksaker, Diverse, Samlarobjekt

Baltzarsgatan 6, Malmö

Leksakashundar Steiff

Budhistorik (5 bud)
4594786
4594783
4576624
4576612
750
4576611

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.