Peter Dahl bok och 4 färglitografier

608961

PETER DAHL (född 1934): Grafik 1952-2008/Mapp, innehållande 4 färglitografier:"Minnen från Göteborg", "Dansscen", "Minnesbild från Fredmans epistlar", "Farmors hus, en drömbild", signerade, 312/375, 30x43 cm, samt bok utgiven av Hedenius Konsthandel Stockholm, 2008

Konst, Grafik, Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria

Kundcenter

Budhistorik (4 bud)

4602243
4602194
2 600
4584065
2 400
4584063

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.