Lars Finn

608956

LARS FINN (1914-1993), krokiga träd, olja på pannå, signerad och daterad 1942, bildstrl ca 30x20 cm

Tavelvagn 1

Lars Finn

Budhistorik

2019-01-26 kl 16:27
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.